Švelnumo vakaras

Vieta: Kūrybinės mamyčių dibrtuvės, galerija "Jūratė", Vilnius 

Data: 2009m. Gruodžio 15d.

Tikslas: Švelniausio svajonės žaislo kuryba kartu su informacija bei praktiniais mokymais mažyliui. 
Apie: Geriausias žaislas – švelnus mamos prisilietimas

Ar verta abejoti, kad geriausias vaiko žaislas yra švelnus mamos prisilietimas? Ir vis dėlto, žaislų vaikams reikia. Ypač tokių, kuriuose - visas mamos meilės vandenynas. Dalelę jo į savo rankomis siūtus skudurinukus sudėjo ir garsios Lietuvos moterys, pakviestos dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Švelnumo vakaras“. Mamos čia ne tik siuvo medvilninius žaisliukus savo mažyliams, bet ir klausėsi „Mano šeimos akademijos“ gydytojų įžvalgų apie švelnaus prisilietimo svarbą vaikelio vystymuisi. Skudurinukus žinomoms šalies moterims – Aistei Jasaitytei-Čiaburiak, Gretai Akcijonaitei, Dainai Bosas, Vilmai Javtokienei, Aistei Pilvelytei, Eglei Jackaitei – kurti padėjo garsi lėlininkė Eglė Kvintienė. Fantazija liejosi per kraštus... Daina Bosas sakė, kad „skudurinukų“ siuvimas jai kelia sentimentus, - skudurines lėlytes su močiute ji siūdavusi vaikystėje. „Nors dabar jau visko gali nusipirkti, tačiau savo rankomis ką nors gaminti labai smagu ir naudinga“, - džiaugėsi vaikelio besilaukianti mama. Vilma Javtokienė prisipažino, nors ir mėgstanti rankdarbius, tačiau žaisliuką siuvusi pirmąkart. Kartu su dukrele Greta ji pasiuvo Rožinę svajonę. Aktorė Eglė Jackaitė savo sūneliui Elijui padovanojo kiškutę Meilutę. Aistė Pilvelytė pasiuvo Linksmąjį tinginėlį, o Aistė Jasaitytė-Čeburiak – Ramią zuikę. 

„Švelnumo vakare“ dalyvavusios moterys pačios rinko švelniausių rankų savininkę. Daugiausia balsų surinko kino teatro „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė. Moterims atrodė, kad jos kurtas žaisliukas – pats švelniausias ir svajingiausias. Gretai atiteko 10 „Pampers Premium Care“ masažų kursas. „Mano šeimos akademijos“ kineziterapeutė Aida Švedienė masažus atliks konkurso nugalėtojos ir jos mažylio namuose.  
„Mano šeimos akademijos“ gydytoja neurologė Ieva Verkienė moterims pasakojo, kodėl švelnus prisilietimas kūdikiams yra toks svarbus, kaip jis veikia mažuosius, kokią reikšmę turi mamos ir švelnių paviršių lietimasis prie kūdikio odos paviršiaus. 
„Mano šeimos akademijos“ vadovė, sveikatos edukologė Zita Norkūnienė mamoms papasakojo apie sauskelnes. Gydytoja pristatė  naujausias sauskelnes – „Pampers Premium Care“, pasižyminčias išskirtinėmis savybėmis – jos itin gerai praleidžia orą, suvilgytos alavijo losjonu ir yra švelnios it medvilnė

Partneriai: „Mano šeimos akademija“, „Procter & Gamble“