Homeopatija mūsų mažyliams

 Kviečiame mamytes ir tėvelius  į konsultaciją „Homeopatija mūsų mažyliams“, kuri vyks   ,,Mano šeimos akademijoje“ 

Tėvai laimingi, kai vaikučiai yra sveiki, linksmi, besišypsantys. Gera matyti puikiai augantį, besivystantį ir judrų mažylį. Tačiau vaikai kartais ima ir suserga, būna nepatenkinti, irzlūs, nerimastingi. O jaunieji tėveliai nežino, ką daryti. Kaip padėti savo mažyliui ir pralinksmintį jį. Norėdami padėti, pristatome trijų paskaitų/konsultacijų ciklą itin aktualiomis temomis:

  • ,,Dažnai sergantys vaikai“,
  • ,,Neramus vaikas“,
  • ,,Vaikų pilvuko skausmai“.

 Užsiėmimų metu gydytoja Gema Galvydytėpristatys homeopatijos taikymo galimybes įvairiems mažylių negalavimams pašalinti ir atsakys į tėveliams rūpimus klausimus.

1 konsultacija. Tema „Dažnai sergantys vaikai“

Kol mažylis auga namuose, paprastai serga retai. Pradėjęs lankyti kolektyvą, susiduria su daugybe virusų, bakterijų ir pradeda dažnai sirgti. Gal ir nebaisios tos ligos: sloga, kosulys, gerklytės ar ausų uždegimas, bet jos labai vargina ir vaikutį, ir tėvelius. Be reikalo vartojant daug antibiotikų vystosi disbakteriozė, imunitetas dar labiau nusilpsta. Paskaitoje sužinosite, kaip stiprinti mažųjų imunitetą, kaip švelniai padėti jam susirgus, išvengti gydymo antibiotikais.

2 konsultacija. Tema  „Neramus vaikas“

Vaiko miegas – jo sveikatos rodiklis. Jei miegas gilus ir ramus, vaikutis sveikas. Jei kūdikis prastai miega, reikėtų išsiaiškinti, ar jam nepučia pilvuko, ar nedygsta dantys, o gal atsirado pirmieji rachito požymiai. 2-3 metų vaikas prastai miegoti gali ne tik dėl ligos, bet ir nuo įspūdžių gausos, įtampos, stresų šeimoje ar lopšelyje-darželyje, įvairių baimių (tamsos, audros, šunų, vorų). Paskaitoje sužinosite apie švelnią pagalbą prastai užmiegančiam, hiperaktyviam, dirgliam mažyliui.

3 konsultacija. Tema  „Vaikų pilvuko skausmai“

Daugumos vaikų pilvo skausmų priežastys – funkciniai skrandžio ir žarnyno sutrikimai – netinkamas maistas ir mitybos režimas, tuštinimosi sutrikimai, emocinis krūvis šeimoje, lopšelyje-darželyje, mokykloje. Paskaitoje sužinosite, kaip padėti savo mažyliui, kai jam skauda pilvuką, kai jis nevalgo ryte prieš išeidamas į kolektyvą, kai jį pykina, jis vemia, viduriuoja ar, atvirkščiai, jam užkietėja viduriai.

Paskaitos / konsultacijos trukmė – 1,5 val.: intensyvus darbas 1 val., diskusija 30 min.

Kaina vienam suaugusiam - 12 EUR

Pasiteiravimui,  skambinkite tel: (8618) 64000

Dėmesio: konsultacija ,, Homeopatija mūsų mažyliams,, laikinai   nevyksta!