APIE MUS

Mūsų veikla

Pasaulį išvydęs kūdikis – didžiulis džiaugsmas. Tačiau - ir rūpestis tuo pat metu. Tėvystė iš pradžių gąsdina, jei užklumpa mus nepasirengusius. Kartais tereikia tiek nedaug, kad išvaikytume nerimą ir nesaugumo jausmą - drąsinančio profesionalo patarimo, patyrusio praktiko pamokymų. „Mano šeimos akademijos“ tikslas – informuota, sveika ir laiminga šeima. Akademijos kryptys – lygiavertės ir neatsiejamos viena nuo kitos - informacija ir praktika. Daugiau »

Specialistai

Per dvylika metų „Mano šeimos akademija“ surinko tikrų profesionalų komandą. Galime didžiuotis, kad akademijos lektoriai – ne tik pasaulio medikų asociacijų nariai, skaitantys paskaitas įvairiose šalyse, bet dirbantys klinikinį darbą, neatitrūkę nuo medicinos praktikos.
Informacija pas mus neatsiejama nuo praktikos. Užsiėmimus veda gydytojas ginekologas, neonotologas, pediatras, dietologas, alergologas, reanimatologas, odontologas, kinezeterapeutas, neurologas, terapeutas. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, taigi, neatsakytų klausimų nelieka. Daugiau »

Partneriai

Vienas lauke – ne karys. Kad ir kiek pastangų įdėtume informuodami šeimas apie tai, kaip auginti, prižiūrėti, globoti, auklėti savo vaikus, be pagalbos, palaikymo ir supratimo neišsiversime.
Vaikai – mūsų visų rūpestis. Banali tiesa, kuri gyvenimo pabaigoje nuskamba visiškai nebanaliai. Vaikai – ateitis. Kokius juos užauginsime, tokią ateitį turėsime patys. Daugiau »

Parama

„Mano šeimos akdemija“ – visuomeninė organizacija. Dėkojame tiems, kurie nusprendė du procentrus nuo savo sumokėtos pajamų mokesčio dalies skirti tam, kad mūsų visuomenė ir mūsų šeimos būtų labiau informuotos ir išsilavinusios.
Jei nusprendėte, kad jūsų pinigai prisidės ugdant jaunąją kartą, tapkite mūsų rėmėju – paskirkite 2 procentus pajamų mokesčio „Mano šeimos akademijai“. Daugiau »